Film na którym widać dziecko prawie rozerwane na pół, do którego wciąż przyczepiona jest pępowina, gdy z wnętrza jego ciała wydobywa się wątrobę. Jednak dopiero w tym miesiącu Uniwersytet w Pittsburghu wydał pisemne potwierdzenie tych barbarzyńskich praktyk – do wglądu tutaj

Co więcej procedury te finansowane są przez amerykański NIH (odpowiednik polskiego Ministerstwa Zdrowia), a wysokość całkowitego grantu na te badania wyniosła 1.4 miliona dolarów.

Pobliska placówka aborcyjna Planned Parenthood przeprowadza aborcje na 5-miesięcznych dzieciach w taki sposób, że wywołuje się przedwcześnie poród tak, by dziecko urodziło się żywe i całe. Następnie poddawane jest wyżej opisanym torturom. Oprócz nerek do badań wycina się dzieciom również serca, organy rozrodcze, mózg czy nogi.

To co się dzieje stanowi okrucieństwo tak ogromne, że wielu może być zdruzgotanym, dowiadując się o takich praktykach. Nie jest to jednak odosobniony przypadek. Na dziesiątkach uniwersytetów poddaje się eksperymentom dzieci poczęte metodą in vitro w pierwszej fazie ich życia. Na liniach płodowych pobranych z żywo urodzonych dzieci, którym „na żywca” wycięto organy do stworzenia takich linii przeprowadza się setki tysięcy (!) badań, testując różne leki, szczepionki, dodatki żywieniowe czy kosmetyki.

źródło: stronazycia/centerformedicalprogress